גדלתי באיטליה ובארה"ב במשך רוב חיי והתשוקה האמיתית שלי תמיד היתה לייבא לישראל מותג אשר יתאים לכל אחד ושיכול בקלות לשפר את סגנון החיים שלו. לאחר שמצאתי את משקפי IZIPIZI PARIS מיד התאהבתי במותג והפכתי לצרכן נלהב! המשקפיים של IZIPIZI כבר לא היו רק משקפיים אלא הפכו למוצר שמוסיף הרבה שיק וסגנון לחיים שלנו ומייד הבנתי שעל בסיס מותג זה אני אצליח לבנות פלטפורמה המאגדת בה מוצריי לייף סטייל נחשקים המתאימים לכל אחד ואחד מאיתנו!

אני מאמינה כי דברים טובים לא צריך לעלות הון עתק ואז אפילו מעריכים אותם עוד יותר :-)

בשנת 2016 השקתי קונספט חדש של ייבוא מוצרי לייף סטייל אשר מצד אחד ממוצבים מאוד גבוה ונמצאים בחנויות המובילות בעולם ומצד שני בתג מחיר נמוך המתאים לכל אחד. החזון שלי הוא לבנות פלטפורמת ייבוא של מותגים מוצלחים וחדשניים מחו"ל ושיווקם לנקודות מכירה ברחבי הארץ. המותג הראשון שייבאתי ארצה הינו משקפי IZIPIZI ומייד הצטרפו אליו שני מותגים נוספים theLine  ו – OMY. את שלושת המותגים ניתן למצוא בחנויות אופנה ולייף סטייל מובילות בארץ וניתן גם לרכושם דרך האתר שלנו. 

איריס כספי 

מותג המשקפיים הפריזאי IZIPIZI כבש את העולם ומציג מגוון של משקפי קריאה ושמש איכותיים, מעוצבים ואופנתיים לנשים, גברים, ילדים ותינוקות.

IZIPIZI PARIS הינו מותג משקפיים פריזאי שהושק בשנת 2010 בשם SEE CONCEPT  על ידי שלושה חברי ילדות (Charles Brun, Quentin Couturier and Xavier Aguera) ששאפו למצוא פתרון להוריהם שהיו זקוקים למשקפי קריאה נגישים בכל מקום. עיצוב המשקפיים, האיכות והמחיר האטרקטיבי הפכו את המותג לפופולרי בעולם כולו. בינואר 2017 שינה המותג את שמו ל- IZIPIZI PARIS.

משקפי IZIPIZI נמכרים בלמעלה מ- 60 מדינות בעולם, במגוון חנויות אופנה ולייף סטייל מובילות, ביניהן: Selfridges, Harrods, Bon Marche, MoMA, Bloomingdale's, Collete, Merci ועוד.

למשקפי IZIPIZI ארבעה לייניים עיקריים של משקפים המגיעים בשלל צבעים ודגמים: (1) משקפי קריאה למבוגרים (2) משקפי שמש למבוגרים לילדים ולתינוקות (3) משקפי SCREEN שנועדו להפחית את הנזקים הנגרמים לעין מפליטת קרינת האור הכחול ממסכי מחשב, טלפונים  ניידים וטאבלטים (4) משקפי סקי

TheLine הוא מותג פריזאי של צלליות לאוהבי ערים. הרעיון המקורי בא מתוך תמונה מדהימה שנלקחה על ידי אביו של המייסד, אנטואן דניאל, כאשר הוא הפליג מן החוף בעת הזריחה, והאור הכתום עמד בניגוד ברור לצללית של מרסיי. אנטואן קיבל השראה מיידית מן הניגוד הזה: הוא צייר את קווי המתאר של צללית העיר, סימן וחתך אותה על גבי לוח פלדה ותלה אותה על קיר ביתו. דרך הקו הראשון הזה הבין אנטואן עד כמה חזק הקשר בין בני האדם לבין המקומות שבהם הם נסעו או חיים בהם: כל חבריו וקרוביו רצו גם את הקווים שלהם, קווים של עיר מולדתם או מזכרות מהטיולים הטובים ביותר שלהם ...

theLine המיוצר בצרפת הינו פריט דקורטיבי ומינימליסטי לתלייה על הקיר. theLine מציג את קו האופק של ערים מרכזיות בעולם מנקודת מבט מסוימת ומשלב בו אייקונים מפורסמים. קו האופק של theLine עשוי מפלדה ומגיע בצבע שחור או בציפוי זהב K24 ובשני גדלים 50 ס"מ ו- 125 ס"מ. לכל עיר יש היסטוריה משלה וצללית ייחודית לה. קו האופק של theLine מוצא את נקודות התצפית היפה ביותר על כל עיר ומאגד את המראה לקו מפלדה הקרוב ביותר למציאות. עם העיצוב האסתטי והמינימליסטי theLine יכול להיות חפץ דקורטיבי מושלם בבית או במשרד וגם מתנה או מזכרת מהערים האהובות עליך. בחודש יולי 2017 הושק קו האופק של ירושלים, בירת ישראל.

TheLine נמכר ברחבי העולם במגוון חנויות עיצוב ולייף סטייל מובילות, ביניהן: Selfridges, Harrods, Bon Marche, MoMA, Galeries Lafayette, Guggenheim Bilbao, La Rinascente, Cibone, Merci  ועוד. 

 

OMY הינו מותג פריזאי של מוצרי יצירה ועיצוב לכל המשפחה. עיצוב הופך משחק, רגע שבו חברים ובני משפחה יכולים ליצור ולשתף יחד. כל מוצר ניתן לזהות בקלות על ידי הגודל - מזעיר לענק, הצבעים הבהירים וחוש ההומור הפורה.

מאחורי OMY שתי מעצבות גרפיקה: Elvire Laurent ו- Marie-Cerise Lichtlé. הן חולקות את אותה רגישות אמנותית ותשוקה לעיצוב, ולאחר שסיימו את לימודיהם בפריס, הם החליטו לפתוח סטודיו לאומנות גרפית משלהם. בשנת 2012, הם הרגישו את הצורך לשנות את הגישה שלהם לעיצוב. הם דמיינו תפיסה יצירתית חדשה בתבנית בלתי צפויה ומקורית, שהיום הפכה לקלאסית.

כל המוצרים של OMY מתוכננים ומעוצבים באהבה בסטודיו שלהם בפריז, שם מתבצע טיפול מיוחד בבחירת כל חומר וייחודיות עבור כל פריט. מוצרי OMY  נמכרים ב- 65 מדינות בעולם ונמצאים בחנויות עיצוב, אופנה ומוזיאונים מובילות ברחבי העולם כגון:Bon-Marche, Merci, MoMA, Barnes & Noble, La Rinascente and more