אני גדלתי באיטליה ובארה"ב במשך רוב חיי והתשוקה האמיתית שלי תמיד היתה לייבא לישראל מותג אשר יתאים לכל אחד ושיכול בקלות לשפר את סגנון החיים שלו. לאחר שמצאתי את משקפי IZIPIZI PARIS מיד התאהבתי במותג והפכתי לצרכן נלהב! המשקפיים של IZIPIZI כבר לא היו רק משקפיים אלא הפכו למוצר שמוסיף הרבה שיק וסגנון לחיים שלנו ומייד הבנתי שעל בסיס מותג זה אני אצליח לבנות פלטפורמה המאגדת בה מוצריי לייף סטייל נחשקים המתאימים לכל אחד ואחד מאיתנו!

אני מאמינה כי דברים טובים לא צריך לעלות הון עתק ואז אפילו מעריכים אותם עוד יותר :-)

בשנת 2016 השקתי קונספט חדש של ייבוא מוצרי לייף סטייל אשר מצד אחד ממוצבים מאוד גבוה ונמצאים בחנויות מובילות בעולם ומצד שני נמכירים במחיר נמוך המתאים לכל אחד. החזון שלי הוא לבנות פלטפורמת ייבוא של מותגים מוצלחים וחדשניים מחו"ל ושיווקם לנקודות מכירה ברחבי הארץ. המותג הראשון שייבאתי ארצה הינו משקפי IZIPIZI ומייד הצטרף אליו המותג WOUF. את המותגים ניתן למצוא בחנויות אופנה ולייף סטייל מובילות בארץ וניתן גם לרכושם דרך האתר שלנו. 

איריס כספי 

מותג המשקפיים הפריזאי IZIPIZI כבש את העולם ומציג מגוון של משקפי קריאה ושמש איכותיים, מעוצבים ואופנתיים לנשים, גברים, ילדים ותינוקות.

IZIPIZI PARIS הינו מותג משקפיים פריזאי שהושק בשנת 2010 בשם SEE CONCEPT  על ידי שלושה חברי ילדות (Charles Brun, Quentin Couturier and Xavier Aguera) ששאפו למצוא פתרון להוריהם שהיו זקוקים למשקפי קריאה נגישים בכל מקום. עיצוב המשקפיים, האיכות והמחיר האטרקטיבי הפכו את המותג לפופולרי בעולם כולו. בינואר 2017 שינה המותג את שמו ל- IZIPIZI PARIS.

משקפי IZIPIZI נמכרים בלמעלה מ- 90 מדינות בעולם, במגוון חנויות אופנה ולייף סטייל מובילות, ביניהן: Selfridges, Harrods, Bon Marche, MoMA, Bloomingdale's, Collete, Merci ועוד.

למשקפי IZIPIZI ארבעה לייניים עיקריים של משקפים המגיעים בשלל צבעים ודגמים: (1) משקפי קריאה למבוגרים (2) משקפי שמש למבוגרים לילדים ולתינוקות (3) משקפי SCREEN שנועדו להפחית את הנזקים הנגרמים לעין מפליטת קרינת האור הכחול ממסכי מחשב, טלפונים  ניידים וטאבלטים (4) משקפי סקי

 

 

WOUF הינו מותג ספרדי של סגנון חיים ואביזרי אופנה שהוקם בברצלונה בשנת 2008.
מוצרי WOUF כוללים שרוולים למחשבים ניידים, אייפדים, תיקים, תיקי איפור, קלמרים ועוד רבים.
מוצרי WOUF מעוצבים עבור אנשים צעירים עם דמיון רחב המאפשר להם להתאים אישית את התיקים, האייפדים והמחשבים שלהם במגוון רחב של הדפסים אופנתים ובמחירים סבירים.
מוצרי WOUF מיוצרים 100% בספרד ועשויים באיכות, בעיצוב ובפונקציונליות גבוהה ביותר.
מוצרי WOUF נמכרים בכ- 25 מדינות בעולם בחנויות אופנה ולייף סטייל נבחרות, כגון Bon Marche, Galeries Lafayette, El Corte Ingles.