• מהו משך הבעירה של נרות Baobab?

  הטבלה הבאה מציגה את זמן הבעירה המשוער של נרותBaobab :

  MAX 10 60 שעות
  MAX 16 150 שעות
  MAX 24 400 שעות
  MAX 35 800 שעות

  זמני הבעירה הינם הערכה בלבד ויכולים להשתנות מדגם לדגם. זמן הבעירה המצוין מניח שימוש נכון בנר.

  נר שכולו כבר עם שעווה נוזלית בוער מהר יותר מנר עם שעווה שהינה מוצקה חלקית. מסיבה זו אנו ממליצים לכבות את הנר כשעה לאחר שנוצרה שכבת שעווה נוזלית. פעולה זו תאפשר לנר להחזיק מעמד זמן רב יותר.

 • כיצד מומלץ להדליק את נרות Baobab?

  מומלץ להדליק את הנר עד שכל משטח השעווה הופך לנוזלי, שלב זה עשוי לארוך זמן רב יותר בעת ההדלקה הראשונה:
  MAX 10 בין 3 ל 4 שעות
  MAX 16 בין 5 ל 6 שעות
  MAX 24/35 בין 8 ל 10 שעות
  פעולה זו תמנע היווצרות מכתשים בשעווה אשר מקשים על בערה עתידית ובנוסף אינם נראים אסתטיים.

  אנו ממליצים לכבות את הנר תוך שעה מהרגע שנוצרת שכבת שעווה נוזלית לחלוטין וזאת מאחר שברגע שהמשטח נוזלי, השעווה הפנימית של הנר מתחממת ומתחילה להתאדות מהר מאוד. מומלץ להקפיד כי השכבה העליונה של השעווה הנוזלית לא תעלה על סנטימטר אחד.

  אין להדליק את הנר יותר מזמן הבעירה המרבי המצוין בהוראות הנר. אין להדליק את הנר באופן מוחלט עד לתחתית - יש תמיד להקפיד להשאיר סנטימטר אחד של שעווה בתחתית הנר (על מנת למנוע פגיעה בזכוכית).

  יש לדאוג שלא להשאיר את הנר ללא השגחה ולא לחשוף אותו למקור חום או רוח. חשיפת הנר בפני משבי רוח תגרום ללהבה לרקד ולהפיץ עשן שחור.

  על מנת לשמר את המראה ואת חיי המדף של הנר חשוב לטפל בנר לאחר כיבוי הלהבה. יש לחתוך את הפתילות באופן קבוע בגובה מקסימלי של 0.6 ס"מ (בכדי למנוע היווצרות פיח) ולנקות את משטח הפנים של הזכוכית בעזרת סמרטוט נטול אלכוהול. לאחר כל צריבה, יש למקם מחדש את הפתילות במרכז במידת הצורך.

 • הנר לא נשרף באופן אחיד, מה עלי לעשות?

  ייתכן שהנר הונח על משטח לא ישר. במקרה כזה, פשוט לסובב את הנר.

  יתכן גם שהנר הוצב באזור עם משב רוח. במקרה כזה, יש לסובב את הנר או למקם אותו באזור שאינו חשוף לרוח.

  חשוב מאוד שהנר יישאר תמיד על משטח אחיד וישר כדי למנוע היווצרות של חורים שעלולים להטביע את הפתילות. לכן מומלץ שלא לכבות את הנר לפני שנוצרת שכבת שעווה נוזלית לחלוטין.

 • הנר מוציא הרבה עשן שחור, מה עלי לעשות?

  ישנן מספר סיבות אפשריות לכך:

  • הפתילות ארוכות מדי - אנו ממליצים לחתוך את הפתילות של הנר כך שלא יעלו על גובה של 0.6 ס"מ.
  • הנר בוער יותר מדי זמן - אנו ממליצים שתכבה את הנר תוך שעה מרגע שנוצרת שכבת שעווה נוזלית לחלוטין. ברגע שהמשטח נוזלי, השעווה הפנימית של הנר מתחממת ומתחילה להתאדות מהר מאוד. לאחר מכן הנר אינו יציב, וגורם ללהבה להישרף באופן לא סדיר. ככל שהלהבה רוקדת יותר, כך גדל הסיכוי שהיא פולטת פיח.
  • הנר חשוף לרוח – משבי רוח גורמים ללהבה לנוע ולפלוט פיח. במקרה זה, יש לסובב את הנר או להעביר אותו לאזור פחות חשוף לרוחות.
  • פנים הזכוכית מעולם לא נוקה - במקרה זה, הפיח שהצטבר מבערות קודמות נופל לתוך השעווה ומתחמם. תערובת זו של פיח ושעווה יוצרת עשן שחור. לכן מומלץ לנקות את הנר באופן קבוע עם סמרטוט ותכשיר ניקוי ללא אלכוהול (לעולם אין להשתמש בתכשיר ניכוי מבוסס אלכוהול).
 • מהו אופן השימוש הנכון במפיצי הריח של Baobab?

  לאחר הוצאת הבקבוק מהקופסא יש לסובב את המכסה השחור ולהסיר את חותם האיטום ולאחר מכן יש לסגור מחדש את הכיפה השחורה ולהכניס את המקלות

  אנו ממליצים להפוך את המקלות אחת לשבוע כדי לוודא שהריח מתפזר בעקביות.

  חיי המדף של מפיץ הריח הם לפחות חמישה חודשים ותלויים בתדירות ההיפוך של הקנים ובטמפרטורת החדר. יש לשים לב כי המחצית הראשונה של הבקבוק תתרוקן במהירות רבה יותר מכיוון שהקנים נדרשים לרוות בנוזל הריח על מנת להפיץ את הניחוח.

  אנו ממליצים לא להפוך את המקלות מעל רהיט עדין כדי לא להתיז עליו נוזלים. יש לדאוג לנקות באופן קבוע את הצד החיצוני של מפיץ הריח ולנקות כל נוזל שעלול לטפטף ולהכתים את הרהיטים שלך. בכדי להימנע מכתם עגול על הרהיטים שלכם מבסיס הבקבוק מומלץ לרכוש בסיס קטן עליו ניתן למקם אותו (זמין בחנות שלנו).

  יש להרחיק את מפיצי הריח מהישג ידם של ילדים ואין להשאיר אותם בקרבת מקור חום (להבה או תנור מטבח)